[gallery_slider images=”2659,2660,2661,2608,2597″]

شرکت مجتمع سنگ برادران امینی در چهار واحد تولیدی مجهز به کامل ترین خطوط پیوسته برش و تولید سنگ های تایل و اسلب و دستگاه های تمام اتوماتیک شرکت برتون ایتالیا آماده ی ارائه ی خدمات به تمامی هنر دوستان و مشتریان در سراسر جهان می باشد.

خط تایل:

تایل به تولیدات سنگ های ساختمانی در ابعاد کوچکتر از 90 در 90 سانتی متر در انواع سنگ فرشی، ریزبار و طولی گفته می شود که در مجموعه سنگ برادران امینی به شرح زیر تولید و عرضه می‌شود.

خط تایل در مرکز تیران: برش و ساب سنگ های ماربل مجهز به پنج قله بر، دستگاه کالیبر، کوره ی گرم کننده و دستگاه ساب نهایی، همچنین برش و ساب سنگ های گرانیت که شامل پنج قله بر، دستگاه پیش ساب (کالیبر) و دستگاه ساب نهایی می باشد. این خط مجهز به دستگاه های برتون ایتالیا بوده و به همت کارگران سخت‌کوش ایرانی کنترل می‌شود، همچنین با توجه به اصول مشتری مداری و در جهت کسب رضایت مشتریان در پایان تمامی تولیدات زیر نظر کارشناسان متخصص باز بینی و کیفیت محصول نهایی مورد ارزیابی قرار می گیرد.

دیگر خط تایل مجموعه سنگ برادران امینی در سنگبری ایرانمهر به تولید انواع سنگ های فرشی، ریزبار و طولی چینی سیرجان زیر نظر کارشناسان متخصص می پردازد.

همچنین مجتمع سنگ برادران امینی در مجموعه ی پیشرو سنگ امین 1 واقع در شهرک صنعتی نجف آباد، مجهز به خط تایل تولید سنگ های گرانیتی می‌باشد.

 

 

 

 

خط اسلب:

اسلب به تولیدات سنگ های ساختمانی در ابعاد بزرگتر از 90 در 90 گفته می شود؛ در مجموعه سنگ برادران امینی خط تولید سنگ‌های اسلب مجهز به دستگاه‌های تمام اتوماتیک برتون شامل چهار عدد اره، کوره ی طبقاتی چهل طبقه، دستگاه پیش ساب یا کالیبر، دستگاه ساب نهایی و دستگاه CNC می‌باشد.

همچون دیگر خطوط تولیدی مجموعه، تمامی تولیدات خط در انتها توسط کارشناس مختصص مورد ارزیابی و کنترل کیفی قرار میگیرند و آماده ی عرضه به بازار می شود.